תוכן בוידאו

שיווק באמצעות תוכן בוידאו הוא כלי עוצמתי שיכול להשפיע באופן יעיל מאוד על קהל היעד שלכם. וידאו תופס את תשומת הלב, ומאחר שהוא מעביר מסר בצורה דינמית, ומערב שני חושים בו זמנית  הוא מצליח להדהד. 

שימוש בוידאו מגדיל באופן משמעותי מעורבות משתמשים בערוצים השונים ומאפשר לכם לקדם את המותג שלכם ולהעניק ערך מוסף ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. 

צורות נפוצות של תוכן בוידאו כוללות וולוגים, גיפים (Animated GIFs), קטעי וידאו בשידור חי, עדויות של לקוחות, מצגות מוקלטות,  וובינרים ועוד.

איך תוכן בוידאו יכול לקדם את המותג שלכם?

  • תכנים בוידאו נשארים זמינים זמן רב יותר ברשתות חברתיות מה שיכול ליצור הרבה יותר חשיפה ומעורבות של משתמשים.
  • סרטונים הם יעילים במיוחד בהעברת מסרים בצורה פשוטה וברורה, וזה בהחלט יכול לעזור בהבנת סיפור המותג שלכם והערך המוסף.
  • פוסטים הכוללים סרטון הם בולטים יותר וקל יותר באמצעותם להגדיל מודעות למותג.
  • בוידאו קיימת האפשרות לתקשר עם הקהל באופן אישי יותר, מה שיכול להועיל מאוד ככלי מכירתי.

 

מעבר ל-YouTube, המדורג כמנוע החיפוש השני בגודלו אחרי Google, קיימות כיום פלטפורמות נוספות שניתן לשתף בהן וידאו – לינקדאין, פייסבוק, אינסטגרם וכמובן טיקטוק. לכל אחת מן הפלטפורמות האלה יש סגנון ואופי אחר – התכנים שמשתפים בכל פלטפורמה שונים באופיים אלה מאלה, גם מכיוון שמאפייני הגולשים הם שונים וגם משום שצריכת התכנים בכל אחת מהפלטפורמות נושאת אופי ייחודי ואופייני. למשל בפייסבוק אופי צריכת התכנים הוא חברתי ואישי יותר, ואילו בלינקדאין אנשים מחפשים תכנים מקצועיים ועסקיים. 

ביצירת תוכן שיווקי בוידאו חשוב שתתכננו היטב את השלבים, על כל הפרטים הטכניים הכרוכים בכך, שתחשבו היטב על נושא הסרטון שאתם יוצרים והמסרים אותם אתם רוצים להעביר דרכו. 

בנוסף, מאחר שלתוכן בוידאו יש פוטנציאל גבוה לעורר מעורבות אצל קהל היעד שלכם, כדאי שתחשבו מהו סוג המעורבות שאליו אתם מכוונים – ייתכן שתרצו לגרום להמרה של ליד ללקוח ולביצוע של רכישה בדף נחיתה, או לחלופין להביא לכמות גבוהה של צפיות, לייקים ותגובות בהמשך לסרטון שתפרסמו בפייסבוק או אינסטגרם. 

כך או כך, חשוב שתתייחסו לתכנים בוידאו כמו לכל אסטרטגיית תוכן אחרת בשיווק של המותג שלכם ושתתאימו אותו באופן אופטימלי לערוץ שבו תחשפו אותו.

אנחנו במערכת נעזור לכם להיות מוכנים עם תוכן מעולה ועיצוב קולע. מוכנים לקחת את התוכן שלכם צעד אחד קדימה? דברו איתנו!

בואו נדבר