כמה מילים עלינו

נעים מאוד, אנחנו המערכת, ואנחנו עוזרים לעסקים ומותגים לשווק בעידן הדיגיטלי באמצעות תוכן.

איך אנחנו עושים את זה?

בגדול, אנחנו מתכננים את את האסטרטגיה, מפתחים נכסים דיגיטליים ומקדמים עבורכם תוכן שתומך במטרות העסקיות והשיווקיות שלכם, כדי שאתם תוכלו למקסם את תקציב השיווק, ולקבל את מרב ההחזר על ההשקעה.

מה הפילוסופיה שלנו?

שהתוכן משרת את השיווק ולא להיפך! לכן כל תהליך של פיתוח תוכן מבוסס על מחקר וחשיבה אסטרטגית שתומכת באסטרטגיית השיווק ובמטרות העסקיות שלכם. 

למה שווה לעבוד דווקא אתנו?

כי אנחנו קומבינציה ייחודית שיודעת איך להפוך את הידע המקצועי שקיים אצלכם בעסק למנוע שיווקי ותדמיתי רב עוצמה.  יש לנו שילוב יוצא דופן של מומחיות באסטרטגיה שיווקית עם מומחיות בפיתוח תכנים וכתיבה. בזכות השילוב הזה, אתם מרוויחים גם תוכן מעולה וגם אנשי שיווק שחושבים יחד אתכם ויודעים לתכנן ולייעץ כדי למקסם תוצאות לאורך הדרך.   

כמה ניסיון יש לנו?

המון! במהלך שנים ליווינו (בקונסטלציה כזו או אחרת) עשרות ארגונים במגוון תעשיות וסקטורים באינספור פרויקטים וקמפיינים של שיווק מבוסס תוכן. פיתחנו מאות ערוצי תוכן וייצרנו אלפי תכנים לצרכים שיווקיים בכל פורמט אפשרי – משלב אפיון הצרכים, דרך האסטרטגיה ועד וההשקה. 

מי הצוות שלנו?

אנחנו צוות קטן ומשובח שיש בו 4 אנשי תוכן מעולים, קופירייטר, מעצבת UI, מתכנתת, מנהל דיגיטל ושתי יועצות לאסטרטגיה שיווקית. 

המערכת הוקמה ומנוהלת על ידי שלי לבן, מומחית תוכן, בעלת 25 שנות ניסיון בליווי חברות בתחום שיווק באמצעות תוכן. עוסקת בפיתוח אסטרטגיית מסרים, שפה מותגית וסטורטילנג, הובילה מאות פרויקטים בתחום התקשורת השיווקית, חוץ ארגונית ופנים ארגונית. שלי מומחית בפיתוח נכסים דיגיטליים, תכנון מסעות לקוח ומשפכי שיווק מבוססי תוכן, ויצירת תכנים בכל הפורמטים. מרצה ומנחה סדנאות בתחום שיווק באמצעות תוכן, כתיבה שיווקית ופיתוח שפה מותגית. 

שלי לבן בעלת תואר מוסמך (MA) במדע המדינה, התמחות בתקשורת ציבורית (מסלול עם תזה), אוניברסיטת בר-אילן.