כתיבת תכנים

באופן מעשי, לקוחות פוטנציאליים יכולים לנהל אינטראקציה ראשונית עם המותג שלכם, בכל אחד משלבי המסע הצרכני שלהם  ובכל ערוץ אפשרי. כדי שתוכלו להיות מוכנים עם תכנים שתפורים לכל לקוח בכל הזדמנות ובכל נקודת צורך, אנחנו מייצרים עבורכם את התכנים בכל הפורמטים האפשריים.

תוכן לאתרים ומיקרו קופי

כתיבה תכנים בצורה נגישה וכתיבה שיווקית, ברורה וקולחת שמבטאת את רוח המותג שלכם ומיקרו קופי שמייצר חוויית משתמש מיטבית ומניעה לפעולה

מאמרים וכתבות לבלוג

מאמרים איכותיים וכתיבה שיווקית בעלת ערך שתומכים בקידום האורגני של האתר (SEO), מייצרים מעורבות אצל הלקוחות ומבססים את מעמדכם כמומחים.

פוסטים לסושיאל

פוסטים לעמודי מותג ברשתות חברתיות – יוצרים עניין ומעורבות ונותנים Boost רציני למוצרים או שירותים שאתם רוצים לקדם.

אי-בוקים ומדריכים

אי-בוק או מדריך דיגיטלי הם דרך מעולה להפוך לאוטוריטה בתחום המומחיות שלכם, למשוך את הקוראים לבקר באתר ולהשאיר פרטי התעניינות.

ניוזלטרים

ניוזלטר טוב משלב בין מידע שיווקי שאתם מעוניינים להעביר לקוראים שלכם, לבין מידע שימושי ומעניין שיש לו ערך ממשי עבורם. זהו כלי מצוין לשמירה על קשר עם הלקוחות שלכם.

תוכן לאתרי אי-קומרס

כותבי התוכן שלנו מומחים בהדגשה והבלטה של כל האספקטים החשובים של המוצרים שאתם מציגים בחנות האינטרנטית שלכם על ידי תיאורי מוצרים מדויקים ומיקרו קופי שמניע לפעולה.

הודעות אי-מייל לאוטומציות

מומחי התוכן שלנו יסייעו לכם ביצירת הודעות לאוטומציה שיעבירו את המסר הנכון בזמן הנכון, כך שתוכלו לשווק גם בזמן שאתם ישנים ולא תפספסו אף ליד.

תוכן לעמודי נחיתה

עמוד נחיתה טוב עם קופי חזק תוכן מדויק ועיצוב נכון יגרום לאדם המבקר בו להרגיש שהגיע בדיוק למקום הנכון, ויניע אותו לפעולה.

אינפוגרפיקות

על ידי שילוב בין מסר ויזואלי ותוכן תמציתי שמנוסח היטב, האינפוגרפיקה מאפשרת לכם להעביר מידע באופן מהיר וברור ככל האפשר.

גיימיפיקציה ותוכן אינטראקטיבי

תכנים אינטראקטיביים כגון חידונים, משחקים, סיורים וירטואליים ועוד, יוצרים מעורבות פעילה בקרב הקהל שלכם תוך כדי צריכת מידע שימושי.

תוכן בוידאו

תוכן בוידאו מאפשר לכם להעביר מידע מועיל ובעל ערך ולייצר אצל הלקוחות שלכם אמון, מעורבות, אהדה למותג וחיבור אליו.

קופי לבאנרים ומודעות

אנשי התוכן של המערכת חיים ונושמים את עולם השיווק הדיגיטלי, וישמחו לייצר עבורכם מודעות איכותיות ומניעות לפעולה שיביאו לאחוזי הקלקה גבוהים.

מצגות שיווקיות

מצגת מרשימה וממוקדת תשאיר את הקהל שלכם מרותק וקשוב, ותעביר בצורה ברורה ומדויקת את המסרים השיווקיים  שלכם.

הודעות לעיתונות

כדי לגרום למדיה להתלהב מהחדשות המרגשות שלכם, היעזרו באנשי התוכן שלנו המנוסים בכתיבה עיתונאית וחדשותית ויודעים בדיוק מה לכתוב ואיך לכתוב.

תקצירי מנהלים

יש לכם סטארט אפ מדהים? מומחי התוכן שלנו יערכו עבורכם תקציר מנהלים מדויק, תמציתי, חזק ומלוטש שיצית את הניצוץ אצל כל משקיע פוטנציאלי.

שם מותג וסלוגן

שם וסלוגן הם מרכיבי היסוד בפיתוח שפת המותג שלכם. הם צריכים להיות קליטים, זכירים ורלוונטיים, לבטא את ה-DNA של המותג ולהעביר את החוויה, הערכים והזהות שלו.

כתיבה שיווקית לתוויות ואריזות

אריזה ותוויות מוצר מעוצבות, מושכות, בעלות תוכן שיווקי מעניין, קולח ונגיש עם ערך מוסף ללקוח – הן חלק בלתי נפרד מחוויית הרכישה והשימוש במוצר.

דפי מוצר

דף מוצר מדגיש את היתרונות והתועלות שהמוצר או השירות שלכם מציע ללקוח הפוטנציאלי, ומעורר את תשומת הלב וההתעניינות בו.