מאמרים וכתבות לבלוג

הבלוג שלכם הוא לא רק כלי לקידום אורגני, אלא גם דרך לשתף עם קהל הלקוחות שלכם מידע בעל ערך, לשקף יתרונות ולחשוף היבטים מגוונים ומעמיקים של השירותים ו/או המוצרים שלכם, לתמוך בקמפיינים שיווקיים, ועוד. 

בלוג טוב הוא בלוג שמציע את כל אלה.  בלוג מעולה הוא כזה שמלווה את הלקוחות שלכם במורד המשפך השיווקי, ואף יכול להעשיר את החוויה והמסע של הלקוחות עם המותג שלכם. 

סוגי המאמרים לבלוג הם:

איך בלוג יכול לקדם את המותג שלכם?

כפי שתיארנו על קצה המזלג, תפקיד הבלוג הוא בעיקר לתת ערך  מוסף ללקוחות שלכם. בשונה מדפי מוצר בהם הפוקוס הוא על המוצר ו/או השירות, במאמרים יש לכם אפשרות לדבר "מעבר" באופן יצירתי ו/או מפורט יותר:

  • שיקוף פערים בשוק הקיים – מעבר לשיקוף של היתרונות השיווקיים של המוצר/שירות שלכם, הבלוג הוא המקום לדבר על תמונת השוק הכללית, הפערים הקיימים והצרכים שעולים במצב זה, ולשלב את סיפור החברה שלכם ואיך היא עונה על אותו צורך.
  • הנגשת מידע ופיתרון בעיות – בעזרת מאמרים טכניים (How to/Troubleshooting) תוכלו לספק ללקוחות שלכם מענה מקיף, זמין ואפקטיבי לפיתרון בעיות. זמינות של מידע יעיל ואמין הכרחית לשיפור מסע הלקוח שלכם.
  • תמונה רב-מימדית של המותג – הבלוג הוא ההזדמנות שלכם לשתף את הלקוחות שלכם בתחום בו החברה עוסקת (כמובן, בצורה אינפורמטיבית אך מעניינת), החל מהאתגרים המלווים את התחום ועד לפיתוחים וחידושים עדכניים. 

 

לתכנון בלוג חכם ויצירת תכנים איכותיים – דברו איתנו!

 

בואו נדבר