שיווק באי-מייל

אי-מייל הוא ערוץ שיווקי מצוין להעברת תכנים ולניהול אינטראקציה של אחד על אחד עם הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים שלכם. אם מנהלים אותו נכון ומבצעים אותו כהלכה, הוא יכול לשמש עבורכם דרך יעילה וחסכונית להגדלת מחזור המכירות.

המטרות שלנו בשיווק באי-מייל הן להעביר את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מן השלב שבו הם נמצאים במשפך המכירות שלכם לשלב הבא, ולעודד את הלקוחות הקיימים שלכם לבצע רכישות נוספות ולהרחיב את סל המוצרים.

אסטרטגיית שיווק באי-מייל

השלב הראשון שלנו בתהליך הוא לפתח עבורכם אסטרטגיית שיווק אלקטרוני. המטרה היא  להגדיר מי, מה, מתי וכיצד ינוהל קמפיין האי-מייל שלכם. בשלב זה אנחנו חוקרים את הקהל שלכם ומעצבים עבורכם את אסטרטגיית התוכן כדי לקבוע מה המסר של המותג שלכם ומהו הערך שהוא מוסיף ללקוחות. לאחר מכן אנחנו מתכננים יחד אתכם את תכני הודעות האי-מייל שיישלחו וכיצד הן תקדמנה את הנמענים במורד המשפך השיווקי שלכם.

הרחבת רשימת התפוצה

בשלב זה אנחנו גם מתכננים את אופן הרחבת רשימת התפוצה שלכם, ומפתחים עבורכם כלים מייצרי לידים. המטרה שלנו היא להוסיף לרשימה לקוחות פוטנציאליים איכותיים, שתוכלו לנהל איתם אינטראקציה ולהוביל אותם לרכישה. בנוסף אנחנו מנהלים עבורכם את תחזוקת רשימת התפוצה ומסירים מנויים שאינם פעילים, כדי שלא תיפגם איכות הפעילות שלכם.

תוכנת שיווק באימייל

אם אתם לא משתמשים עדיין בתוכנת שיווק באי-מייל, אנחנו נסייע לכם לבחור מערכת שבאמצעותה תוכלו לאסוף לידים, להרחיב את רשימת התפוצה, לשלוח מיילים ולעקוב אחר התוצאות.

ניוזלטרים וקמפיינים באי-מייל

אנחנו כותבים ומעצבים עבורכם ניוזלטרים הכוללים תכנים שימושיים כגון פוסטים רלוונטיים, מקרי בוחן, אירועים עתידיים והצעות מכר פרסונאליות. התכנים מותאמים לתכנית האסטרטגית ולפעילויות יזומות של מחלקת השיווק במהלך השנה.

דוחות ומעקב ביצועים

הפעילות כוללת מעקב שוטף אחר עמידה ביעדים והפקת דוחות חודשיים למדידת ביצועים, כגון מספר מצטרפים, שיעורי פתיחה, שיעורי קליקים והמרות. מדי חודש אנחנו סוקרים את הביצועים, מנתחים, בוחנים מחדש את האסטרטגיה ומבצעים אופטימיזציה.

דברו איתנו

    דברו איתנו
    close slider

      דברו איתנו